Choose download format:
Microsoft Excel 2007
Microsoft Excel 2003
Tab separated values (TSV)
Comma separated values (CSV)
Share:
 

Hall of Fame - Bowling

Season 
Grade 
Grade Type 
Match Format 
select
InningsMatchHat Tricks

3 wickets in an innings

PlayerTeamSeasonOMRWGradeRoundInningsOpponentplayerIdseasonIdclubIdmatchId
1Ryan SullivanNorth Sydney Red2019/20203.0106U11 South Saturday 10.30AM7 1Lane Cove Finch1140728151106463282624
2Matthew McRaeNorth Sydney Yellow2019/20202.045U9 North Saturday 8.00AM7 1Mosman Border1623289151106463301529
3Heidi CharlesNorth Sydney Healy2019/20204.00225U13 SIXERS Girls 1.00PM Spring Saturday PM Stage 15 1Pymble LC 131168336151106463287082
4Henry HolleboneNorth Sydney Red2019/20204U9 South Saturday 10.30AM6 1Lane Cove Starc1477252151106463302093
5Ted IrelandNorth Sydney Red2019/20204U9 South Saturday 10.30AM7 1Mosman Starc1710717151106463302102
6Hugo BuntingNorth Sydney Yellow2019/20203.04U10 North Saturday 8.00AM2 1St Ives Harris1619954151106463225756
7Juani MaceyNorth Sydney Paine2019/20203.024U10 North Saturday 8.00AM3 1Gordon Green1586871151106463225773
8Max AbusahNorth Sydney McGrath2019/20203.0124U9 North Saturday 8.00AM10 1St Ives Henriques1896427151106463301560
9Luke SullivanNorth Sydney White2019/20203.0124U9 North Saturday 8.00AM4 1Mosman Lee1634571151106463301497
10Ash GrahamNorth Sydney Black2019/20203.0024U11 North Saturday 8.00AM9 1North Sydney Purple1168894151106463282004
11Anjali D'CunhaNorth Sydney Goszko2019/20202.1034U15 SIXERS Girls 3.30PM Spring Saturday6 1Abbotsleigh 31043383151106463287637
12Xavier KatichNorth Sydney Black2019/20203.0134U9 North Saturday 8.00AM6 1St Ives O'Keefe1434577151106463301516
13Adam TerryNorth Sydney Blue2019/20202.044U12 Div 1 Saturday 1.00PM 20 Over8 1Gordon Black1619243151106463225459
14Hugo BraggNorth Sydney Maxwell2019/20203.054U10 North Saturday 8.00AM1 1Gordon Silver1781920151106463225746
15Billy LytasNorth Sydney Khawaja2019/20203.054U10 North Saturday 8.00AM10 1Gordon Black1425946151106463225872
16Juani MaceyNorth Sydney Paine2019/20202.064U10 North Saturday 8.00AM9 1West Pymble Sixers1586871151106463225857
17Lachlan ParkerNorth Sydney Red2019/20203.5164U9 South Saturday 10.30AM2 1Mosman McCabe1622780151106463302053
18Oliver MillarNorth Sydney2019/20203.0194U14/15 Saturday 10.00AM3 1St Ives Starc965904151106463224515
19Hugo AdamsNorth Sydney Lyon2019/20203.0094U10 North Saturday 8.00AM3 1Gordon Red1769823151106463225780
20Jamie GorNorth Sydney Lyon2019/20205.0164U10 North Saturday 8.00AM11 1Gordon Green1400079151106463225877
21Zachariah FranceNorth Sydney Lyon2019/20205.0204U10 North Saturday 8.00AM11 1Gordon Green1440819151106463225877
22Jamie GorNorth Sydney Lyon2019/20204.03U10 North Saturday 8.00AM10 1North Sydney Orange1400079151106463225865
23Hugo AdamsNorth Sydney Lyon2019/20203.03U10 North Saturday 8.00AM10 1North Sydney Orange1769823151106463225865
24Alexander KlingbergNorth Sydney Red2019/20202.03U9 South Saturday 10.30AM5 1Lindfield Silk1703157151106463302083
25Campbell TaylorNorth Sydney Paine2019/20204.03U9 South Saturday 10.30AM6 1Lane Cove Ponting1251962151106463302094
26Lachlan FraserNorth Sydney Red2019/20203U9 South Saturday 10.30AM7 1Mosman Starc1490661151106463302102
27Tom PorterNorth Sydney McGrath2019/20202.0113U9 North Saturday 8.00AM6 1St Ives Henriques1910088151106463301524
28Tom PorterNorth Sydney McGrath2019/20202.0113U9 North Saturday 8.00AM10 1St Ives Henriques1910088151106463301560
29Paddy HumbyNorth Sydney Khawaja2019/20203.013U10 North Saturday 8.00AM10 1Gordon Black1504643151106463225872
30Alistair DavisNorth Sydney Red2019/20202.033U11 South Saturday 10.30AM7 1Lane Cove Finch1075621151106463282624
31Harry KlinebergNorth Sydney Black2019/20204.043U9 North Saturday 8.00AM2 1North Sydney White1449337151106463301475
32********North Sydney Black2019/20203.0143U9 North Saturday 8.00AM3 1Lindfield Neville1282658151106463301485
33Nick FirthNorth Sydney Green2019/20203.0063U10 South Saturday 10.30AM7 1Lindfield Border1483426151106463244439
34George DormorNorth Sydney White2019/20204.0163U9 North Saturday 8.00AM6 1Gordon White1613636151106463301523
35David SteeleNorth Sydney Black2019/20203.0073U11 North Saturday 8.00AM9 1North Sydney Purple1248241151106463282004
36Aidan McNamaraNorth Sydney Black2019/20203.0173U14 Sunday AM 4010 1Lindfield Smith967495151106463223383
37Zac YatesNorth Sydney Starc2019/20202.073U9 South Saturday 10.30AM8 1Lane Cove Paine1432546151106463302114
38Roberto MooreNorth Sydney Starc2019/20203.073U9 South Saturday 10.30AM11 1Mosman McCabe1758785151106463302142
39Barnaby CollinsNorth Sydney Red2019/20203.083U11 South Saturday 10.30AM6 1St Ives Starc1264772151106463282620
40Tom FirthNorth Sydney Silver2019/20203.093U12 Div 2 Saturday 3.30PM 20 Over11 1Lane Cove Marsh1483413151106463225557
41Liam PartridgeNorth Sydney Yellow2019/20204.093U10 North Saturday 8.00AM6 1Gordon Green1756030151106463225819
42Nicholas GasicNorth Sydney Khawaja2019/20203.0093U10 North Saturday 8.00AM1 1North Sydney Orange1575893151106463225748
43Samuel AckermanNorth Sydney Yellow2019/20203.093U10 North Saturday 8.00AM10 1Lindfield Agar1899910151106463225869
44oscar taitNorth Sydney Yellow2019/20203.0093U10 North Saturday 8.00AM11 1Mosman Border1908637151106463225881
45Juani MaceyNorth Sydney Paine2019/20203.0103U10 North Saturday 8.00AM8 1Roseville Runners1586871151106463225834
46Lorenzo BardettaNorth Sydney Black2019/20203.40113U14 Sunday AM 409 1Mosman Border878393151106463223380
47Oliver GormleyNorth Sydney Green2019/20203.0123U10 South Saturday 10.30AM4 1Lane Cove Lyon1434507151106463244418
48Steffon WijesingheNorth Sydney Blue2019/20203.0123U9 South Saturday 10.30AM6 1Roseville Rockets1803005151106463302088
49Steffon WijesingheNorth Sydney Blue2019/20203.0133U9 South Saturday 10.30AM7 1Mosman McCabe1803005151106463302098
50Owen KingNorth Sydney Wade2019/20204.00133U9 North Saturday 8.00AM6 1Gordon Orange1775956151106463301522
51Samuel ReynoldsNorth Sydney Green2019/20202.0133U11 South Saturday 10.30AM7 1St Ives Smith1848103151106463282621
52Ryan SullivanNorth Sydney Red2019/20203.0133U11 South Saturday 10.30AM4 1St Ives Smith1140728151106463282609
53Ryan SullivanNorth Sydney Red2019/20203.0143U11 South Saturday 10.30AM11 1St Ives Smith1140728151106463282637
54Xavier MorganNorth Sydney Black2019/20204.00143U17 Sunday AM on Turf3 1Gordon Red1134486151106463229015
55James D BarwiseNorth Sydney Black2019/20205.01143U17 Sunday AM on Turf5 1Lane Cove Slater1753694151106463229024
56Roger CookNorth Sydney Orange2019/20203.00153U10 North Saturday 8.00AM9 1Gordon Red1761601151106463225852
57Freddie TeeNorth Sydney Maxwell2019/20203.00153U10 North Saturday 8.00AM7 1Lane Cove Waugh1251437151106463225833
58James FishNorth Sydney Blue2019/20203.0153U12 Div 1 Saturday 1.00PM 20 Over10 1Mosman Lee1041135151106463395442
59Lachlan NinkNorth Sydney Paine2019/20203.0153U9 South Saturday 10.30AM7 1North Sydney Starc1869994151106463302104
60Ben BarwiseNorth Sydney Black2019/20206.11163U14 Sunday AM 403 1Lindfield Smith1753676151106463223355
61Jack RowleyNorth Sydney Yellow2019/20203.0163U9 North Saturday 8.00AM10 1Mosman Lee1457073151106463301569
62Kip WebsterNorth Sydney Black2019/20203.0173U11 North Saturday 8.00AM6 1North Sydney Blue1287079151106463281980
63Liam GilhoolyNorth Sydney Black2019/20205.00173U14 Sunday AM 406 1Lane Cove Cummins1142569151106463223369
64Jack CarrollNorth Sydney Yellow2019/20204.0173U10 North Saturday 8.00AM1 1St Ives Zampa1917122151106463225744
65Myles MacdonaldNorth Sydney Starc2019/20205.0193U9 South Saturday 10.30AM7 1North Sydney Paine1829661151106463302104
66Henry YeolandNorth Sydney Red2019/20204.30203U12 Saturday 3.30PM Long Form5 1Gordon Silver1142610151106463247130
67Harrison ZanelloNorth Sydney Green2019/20204.01203U10 South Saturday 10.30AM7 1Lindfield Border1394046151106463244439
68Max YeolandNorth Sydney Black2019/20205.00203U14 Sunday AM 407 1Roseville Lindfield1142609151106463223373
69Nick FirthNorth Sydney Green2019/20205.01213U10 South Saturday 10.30AM6 1West Pymble Strikers1483426151106463244432
70Nick JohnstonNorth Sydney Silver2019/20203.00223U12 Div 2 Saturday 3.30PM 20 Over6 1Mosman Lyon1630995151106463225530
71Henry RiseboroughNorth Sydney Black2019/20205.01233U13 Saturday 3.30PM Long Form4 1St Ives Starc790561151106463243156
72Odie Geary AndersonNorth Sydney Black2019/20203.0243U11 North Saturday 8.00AM7 1West Pymble Tornadoes1259460151106463281988
73Juani MaceyNorth Sydney Paine2019/20203.0283U10 North Saturday 8.00AM10 1North Sydney Maxwell1586871151106463225871
74Maximillian WillmingtonNorth Sydney Black2019/20206.01323U13 Saturday 3.30PM Long Form3 1Mosman McCabe1892233151106463243152
75Jacob WongNorth Sydney Wade2019/20204.00383U9 North Saturday 8.00AM10 1Lindfield Neville1775718151106463301562
76Felix ChakrabartiNorth Sydney Red2019/20205.00393U17 Sunday AM on Turf2 1Lane Cove Taylor1155696151106463229011
77Henry RiseboroughNorth Sydney Black2019/20206.00463U13 Saturday 3.30PM Long Form6 1Mosman Border790561151106463243163