Share:
 

Club Results

Grade RND Dates Home Team   Away Team Venue
U8 Saturday AM Gore Hill 6 28 Nov 20 North Sydney Hazlewood
drew North Sydney Perry
Blundstone Arena - Gore Hill  
U8 Saturday AM Gore Hill 6 28 Nov 20 North Sydney Zampa
drew North Sydney Border
SCG - Gore Hill  
U8 Saturday AM Gore Hill 6 28 Nov 20 North Sydney Lyon
drew North Sydney Smith
WACA - Gore Hill  
U8 Saturday AM Gore Hill 6 28 Nov 20 North Sydney Paine
drew North Sydney Jones
MCG - Gore Hill 
U8 Saturday AM Gore Hill 6 28 Nov 20 North Sydney Langer
drew North Sydney Finch
GABBA - Gore Hill 
U8 Saturday AM Gore Hill 6 28 Nov 20 North Sydney Starc
drew North Sydney Maxwell
Adelaide Oval - Gore Hill  
U13 SIXERS Girls 1.00PM Saturday PM 6 28 Nov 20 Epping
drew North Sydney Gardner
Smalls Park 
U11 North Saturday 8.00AM 6 28 Nov 20 North Sydney Cummins
drew North Sydney Lyon
Primrose Park #1 
U11 North Saturday 8.00AM 6 28 Nov 20 West Pymble Strikers
drew North Sydney Khawaja
Lofberg Oval 
U11 North Saturday 8.00AM 6 28 Nov 20 North Sydney Marsh
drew North Sydney Maxwell
Primrose Park #4 
U10/1 South Saturday 10.30AM 6 28 Nov 20 North Sydney Finch
drew Mosman McCabe
Waverton 
U10/2 West Saturday 10.30AM 6 28 Nov 20 North Sydney Cummins
drew North Sydney Starc
Primrose Park #4 
U11 SIXERS Girls 10.30AM Saturday Stage 1 6 28 Nov 20 St Ives Healy
drew North Sydney Silver-Holmes
Bryce Oval 
U11 SIXERS Girls 10.30AM Saturday Stage 1 6 28 Nov 20 St Ives Silver-Holmes
drew North Sydney Healy
Barra Brui Oval 
U11 SIXERS Girls 10.30AM Saturday Stage 1 6 28 Nov 20 Mosman Perry
drew North Sydney Litchfield
Georges Heights Oval #2 
U9/1 South Saturday 10.30AM 6 28 Nov 20 North Sydney Dwarshius
drew Mosman McCabe
Naremburn Lower 
U9/2 East Saturday 8.00AM 6 28 Nov 20 North Sydney Maxwell
drew North Sydney Lyon
Willoughby Park Lower 
U10/1 North Saturday 8.00AM 6 28 Nov 20 Gordon Blue
drew North Sydney Paine
Mowbray Public School 
U10/1 North Saturday 8.00AM 6 28 Nov 20 Gordon Green
drew North Sydney McGrath
Naremburn Lower 
U10/1 North Saturday 8.00AM 6 28 Nov 20 North Sydney Langer
drew Lane CoveCummins
Naremburn Upper 
Anzacs 6 28 Nov 20 Lane Cove Smith
drew North Sydney Smith
Burns Bay Reserve 
U9/1 North Saturday 8.00AM 6 28 Nov 20 Lane Cove Sixers
drew North Sydney Labuschagne
Primrose Park #3 
U10/2 East Saturday 8.00AM 6 28 Nov 20 North Sydney Carey
drew West Pymble Storm
Waverton 
U10/2 East Saturday 8.00AM 6 28 Nov 20 St Ives Lyon
drew North Sydney Hazlewood
Warrimoo Oval 
U10/2 East Saturday 8.00AM 6 28 Nov 20 Gordon White
drew North Sydney Lee
O H Reid 
U14/15 Saturday 3.30PM 20 Over 6 28 Nov 20 St Ives Perry
drew North Sydney Krejza
Kent Oval 
U13 Saturday 3.30PM 20 Over 6 28 Nov 20 North Sydney Henriques
drew Lane Cove Maxwell
Primrose Park #4 
U13 Saturday 3.30PM 20 Over 6 28 Nov 20 Gordon Black
drew North Sydney Black
Chatswood High School 
U13 Saturday 3.30PM 20 Over 6 28 Nov 20 North Sydney Abbott
drew Lane Cove Paine
Blackman Park (Lower Field 3) 
U16/17 Sunday AM 20 6 29 Nov 20 North Sydney Black
drew Gordon Green
Gore Creek 
U15 Sunday AM 32 6 29 Nov 20 Lindfield McGrath
drew North Sydney Black
Primula (Princes) Park 
U12 Sunday AM 30 6 29 Nov 20 North Sydney Reynolds
drew North Sydney Campbell
Naremburn Upper 
U14 Sunday AM 20 6 29 Nov 20 Lindfield Lyon
drew North Sydney Phillippe
Barra Brui Oval 
U14 Sunday AM 20 6 29 Nov 20 North Sydney O'Keefe
drew Bye
Forsyth Park Lower 
U12/3 Saturday 1.00PM 20 Over Div 3 6 28 Nov 20 North Sydney Avendano
drew Lane Cove Cummins
Primrose Park #4 
U14 Sunday AM 32 6 29 Nov 20 Team from U15 32 Over Comp
drew North Sydney Black
O H Reid 
U12 Saturday 10.30AM 6 28 Nov 20 Lindfield Zampa
drew North Sydney Bariol
Primula (Princes) Park 
U12 Saturday 10.30AM 6 28 Nov 20 North Sydney Alexander
drew North Sydney James
Gore Hill 
U12 Saturday 10.30AM 6 28 Nov 20 Lane Cove Clarke
drew North Sydney Jagot
Blackman Park (Upper Oval) 
U13 SIXERS Girls 1.00PM Saturday PM 6 28 Nov 20 North Sydney Goszko
v BYE
 
U12/2 Saturday 3.30PM 20 Over Div 2 6 28 Nov 20 North Sydney Knight
drew West Pymble Tornadoes
Waverton 
U12/2 Saturday 3.30PM 20 Over Div 2 6 28 Nov 20 North Sydney Aitken
drew Lane Cove Gilly
Tunks Park #3 
U10/1 South Saturday 10.30AM 6 28 Nov 20 North Sydney Cummins
drew North Sydney Starc
Primrose Park #4 

Facebook